Poniżej prezentujemy obozy, które organizuje Zarząd Centralny BMP w Polsce:

Osobą odpowiedzialną za powyższe obozy jest Michał Mirończuk, z którym można się skontaktować telefonicznie pod numerem 723 323 125 lub spotkać się osobiście w Biurze Zarządu Centralnego w Białymstoku (harmonogram dyżurów można znaleźć tutaj).

Wpłaty na obozy

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka, miejsce obozu

Credit Agricole Bank Polska S.A. 56194010763116202900010000

Bractwo Mlodziezy Prawoslawnej w Polsce ul. Sw. Mikolaja 3, 15-540 Bialystok

Jastarnia oraz Murzasichle

Obozy z Zarządem Centralnym to moc wrażeń i przygód. Pod względem organizacyjnym staramy się, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Młodzież spędza czas poprzez zabawę, naukę oraz ma blisko kontakt z Cerkwią w duchu, której Liderzy wychowują podopiecznych podczas obozów. Uczestnicy miło wspominają nasze obozy i chętnie w nich uczestniczą. Plan dnia zapełniamy, tak aby nikt się nudził. Wypoczynek, który przygotowujemy to też okazja do zdobycia nowych przyjaźni, które trwają latami. Mamy wielką nadzieję, że spotkamy się już podczas najbliższych wakacji. Do zobaczenia !

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wypoczynku, który miał miejsce zeszłego lata, a więc nie wahajcie się zbyt długo i zapisujcie się już teraz. Pamiętajcie również, że liczba miejsc jest ograniczona.

Obóz Roboczy na św. Górze Grabarce

Lider: Michał Kuźmiuk

Termin: 6-21.08.2019r

Wiek: +18

Drodzy Bratczykowie, przygotujcie się na niezapomnianą przygodę wraz z nami i spędźcie dwa tygodnie wakacji na św. Górze Grabarce, pomagając Siostrom i przygotowując Górę do święta Przemienienia Pańskiego. Gwarantujemy moc wrażeń oraz znajomości, które przetrwają latami. Obóz stanie się Waszym niezapomnianym przeżyciem przede wszystkim z uwagi na klimat, jakiego doświadczycie przez dwa tygodnie jego trwania.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

DOŁĄCZ DO NAS I ZAPISZ SIĘ W HISTORII OBOZU!

Prosimy również obserwować ten wpis, w którym mogą pojawić nowe propozycję obozów.