Poniżej prezentujemy obozy, które organizuje Zarząd Centralny BMP w Polsce:

BRAK MIEJSC NA OBÓZ DO JAROSŁAWCA

Kontakt do Liderów:

  • Michał Mirończuk – Koordynator Akcji Lato – 732 323 125
  • Piotr Giegiel – 509 895 177
  • Paweł Turczyński – 780 049 075

Można Nas również spotkać osobiście w Biurze Zarządu Centralnego w Białymstoku (harmonogram dyżurów można znaleźć tutaj).

Zachęcamy również do kontaktu/zapisu za pomocą maila – bmp.zcentralny@gmail.com

Wpłaty na obozy:

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka, miejsce obozu

Credit Agricole Bank Polska S.A. 56194010763116202900010000

Bractwo Mlodziezy Prawoslawnej w Polsce ul. Sw. Mikolaja 3, 15-540 Bialystok

Jastarnia, Murzasichle oraz Cieplice

Co będzie można zobaczyć na obozach ?

  • W programie Jastarni m.in: rejs tramwajem wodnym, zwiedzanie Gdańska, wypoczynek na plaży, Hel i… wiele, wiele więcej!
  • W programie Murzasichle m.in: zwiedzanie Krakowa (kościół Mariacki, Podziemia Krakowa), aquapark, Wielka Krokiew w Zakopanem, Morskie Oko, Gubałówka, Dolina Kościeliska i… wiele, wiele więcej!
  • W programie Cieplic m.in: zdobycie takich szczytów jak Śnieżka czy Szrenica, zwiedzanie Wrocławia, Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby, termy Cieplickie, zamek Chojnik, wyjazd do Pragi i… wiele, wiele więcej!

Obozy z Zarządem Centralnym to moc wrażeń i przygód. Pod względem organizacyjnym staramy się, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Młodzież spędza czas poprzez zabawę, naukę oraz ma blisko kontakt z Cerkwią w duchu, której Liderzy wychowują podopiecznych podczas obozów. Uczestnicy miło wspominają nasze obozy i chętnie w nich uczestniczą. Plan dnia zapełniamy, tak aby nikt się nudził. Wypoczynek, który przygotowujemy to też okazja do zdobycia nowych przyjaźni, które trwają latami. Mamy wielką nadzieję, że spotkamy się już podczas najbliższych wakacji. Do zobaczenia !

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wypoczynku, który miał miejsce zeszłego lata, a więc nie wahajcie się zbyt długo i zapisujcie się już teraz. Pamiętajcie również, że liczba miejsc jest ograniczona.

Obóz Roboczy na św. Górze Grabarce

Lider: Michał Kuźmiuk

Termin: 6-21.08.2019r

Wiek: +18

O zapisach poinformujemy w niedalekiej przyszłości.

Drodzy Bratczykowie, przygotujcie się na niezapomnianą przygodę wraz z nami i spędźcie dwa tygodnie wakacji na św. Górze Grabarce, pomagając Siostrom i przygotowując Górę do święta Przemienienia Pańskiego. Gwarantujemy moc wrażeń oraz znajomości, które przetrwają latami. Obóz stanie się Waszym niezapomnianym przeżyciem przede wszystkim z uwagi na klimat, jakiego doświadczycie przez dwa tygodnie jego trwania.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

DOŁĄCZ DO NAS I ZAPISZ SIĘ W HISTORII OBOZU!

Prosimy również obserwować ten wpis, w którym mogą pojawić nowe propozycję obozów.