Wzorem z lat ubiegłych, po raz kolejny chcemy Was zaprosić do udziału w naszym “Wyzwaniu Wielkopostnym” ! Wydarzenie rozpocznie się wraz z początkiem Wielkiego Postu, 1 marca, a zakończy 12 kwietnia!

Dla tych, którzy nie brali udziału w poprzedniej edycji wydarzenia, lub nie pamiętają, na czym to wyzwanie polegało, przypominamy zasad.

OTÓŻ!

Codziennie, przez cały okres trwania Wielkiego Postu będziemy wstawiać po jednym fragmencie z wybranej Księgi Pisma Świętego (którą poznacie już wkrótce uważnie śledząc nasze wydarzenie!)

Każdy z Was przeczyta przeznaczony na dany dzień fragment i wybierze jedno zdanie (tylko jedno!), które go najbardziej zaciekawiło, rzuciło się najbardziej w oczy, zainspirowało! Swoje wybrane zdanie wpiszcie w komentarzu do danego rozdziału, bez żadnego uzasadnienia. Powód wybrania fragmentu zachowajcie dla siebie, a z nami podzielcie się tylko tym zdaniem.

Jeśli wybrany przez Ciebie fragment jest już przez kogoś wpisany, polub jego komentarz. Zobaczymy, który fragment zaciekawił najwięcej osób. A może każdy wybierze zupełnie inny? Jest wiele opcji!

Proste? Oczywiście, że tak! Ale zobaczycie, ile ciekawych rzeczy się dowiecie, odkryjecie na nowo!

Dlaczego warto wziąć udział w
“Wyzwaniu Wielkopostnym” ?

Wielki Post polega nie tylko na wstrzemięźliwości i poście cielesnym. Polega także na wzmożonej modlitwie, bo post cielesny nie ma sensu bez postu duchowego. Czy pomyślałeś, że to najlepszy czas, aby zapoznać się bliżej z Pismem Świętym?

Wyzwanie Wielkopostne ma na celu zachęcenie naszych Bratczyków do czytania Pisma Świętego.

Dlatego NIE ZWLEKAJ i dołącz do naszego WYZWANIA WIELKOPOSTNEGO! Zaproś siostrę, brata, mamę!

Kategorie: Aktualności