Przedstawiamy Państwu tegoroczny plakat Akcji Lato! ☀️
ZAPISY ruszają właśnie TERAZ! 
Szczegółowe informacje (a także zapisy na obóz) udzielane są:
✔poprzez wiadomość na mail: bmp.zcentralny@gmail.com
✔pod numerem telefonu u odpowiednich liderów (numery na grafice)
✔poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage na FB

1. BUŁGARIA 🌴☀️  28.06 – 08.07.2023 (młodzież: 15 – 18 lat) Cena: 2390 zł*/2590 zł 

➡️ Cena obejmuje wyżej wymienione świadczenia: przejazd autokarem; całodniowy pobyt w Aquaparku w Hajduszoboszlo; 6 noclegów w Bułgarii z wyżywieniem (HB): śniadanie i obiadokolacja z napojami; ubezpieczenie;  wyżywienie w drodze powrotnej

➡️ Zakwaterowanie: Nesebar – kurort nad Morzem Czarnym – 4 km od Słonecznego Brzegu; Hotel Iris*** położony 250 metrów od plaży na granicy Nesebaru i Rawdy.  Pokoje 3-4 osobowe. Każdy z nich posiada klimatyzację, łazienkę, lodówkę, telewizor i balkon. Stały dostęp do internetu zapewnia bezpłatne wi-fi. Hotel dodatkowo wyposażony jest w stół bilardowy, stół do ping-ponga, siłownię.                          

➡️ Program wyjazdów przewiduje m. in.: wypoczynek nad Morzem Czarnym; wycieczki po wybrzeżu Morza Czarnego (Nesebar – półwysep z ok. 30 cerkwiami pod ochroną UNESCO, Sozopol – stanowi, obok Nesebaru, jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast na bułgarskim wybrzeżu (relikwie św. Jana Chrzciciela), Pomorie – Monaster św. Jerzego, Dune – najbardziej popularna i najczystsza plaża z wydmami, Słoneczny Brzeg – największy bułgarski kurort z dużymi pięknymi plażami; po drodze całodniowy pobyt w jednym z największych Aquaparków w Europie w Hajduszoboszlo (Węgry); plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne; integracja młodzieży prawosławnej

➡️ZAPISY DO 31.05.2023 *cena przy dokonaniu wpłaty do 22.05.2023 r


2. MURZASICHLE 🏔 22-29.07.2023 (dzieci w wieku: 12 – 17 lat) Cena: 1890 zł

➡️ dojazd na miejsce autokarem (wyjazd z Białegostoku). zakwaterowanie w “Willi Jędruś” w Murzasichle w 3-5 osobowych pokojach z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się m.in basen, boisko, miejsce ogniskowe, salka do różnych zajęć i inne atrakcje.

➡️w programie m.in: aquapark, Wielka Krokiew w Zakopanem, Dolina Strążyska, Gubałówka, Butorowy Wierch, Krupówki, wycieczka do Krakowa (udział w nabożeństwie w cerkwi, zwiedzanie Podziemi Krakowa), różnorodne zajęcia na terenie ośrodka i wiele, wiele więcej!

➡️ZAPISY DO 31.05.2023

3. DARŁÓWKO 🌴 23.07-1.08.2023 (dzieci w wieku: 10 – 14 lat) Cena: 1850 zł

➡️ dojazd na miejsce pociągiem (wyjazd z Białegostoku), Pobyt w Ośrodku URSZULA, który położony jest zaledwie 50 m od plaży, nieopodal portu rybackiego z unikatowym rozsuwanym mostem i Latarnią Morską, molo spacerowego, Parku Wodnego z morską wodą. Zakwaterowanie w domkach z 2 łazienkami, składającego się z 2 pokoi na 2 poziomach, dzięki czemu w każdym z nich może zamieszkiwać od 3 do 6 osób. Wszystkie domki wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy, suszarkę na ubrania.

➡️w programie m.in: rejs tramwajem wodnym, zwiedzanie nadmorskich miejscowości, park linowy, aquapark, wypoczynek na plaży, rozgrywki sportowe oraz różnorodne zajęcia na terenie ośrodka, udział w Boskiej Liturgii w Koszalinie. 

➡️ZAPISY DO 31.05.2023 

4. OBÓZ ROBOCZY 🛠 (+18) Cena: 300 zł*

➡️Osoby PEŁNOLETNIE zachęcamy do wzięcia udziału w obozie roboczym na Św. Górze Grabarce w terminie 7-20 sierpnia. Obóz ma na celu pomoc w przygotowaniu św. Góry Grabarki do wyjątkowego Święta Przemienienia Pańskiego. W trakcie święta uczestnicy obozu pełnią Służbę Porządkową.  

➡️Zapisy oraz więcej informacji pojawią się w czerwcu. *zwracane po zakończeniu obozu

5. GIBY koło j. Pomorze ☀️ 23-30.08.2023 (dzieci w wieku: 10 – 14  lat) Cena: 1500 zł

➡️dojazd na miejsce autokarem (wyjazd z Białegostoku). zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym CAMPERCAMP w 3-4 osobowych domkach z łazienkami. Ośrodek położony jest w Puszczy Augustowskiej nad przepięknym jeziorem Pomorze. Na terenie ośrodka znajduje się  boisko do piłki nożnej, siatkowej, ręcznej i koszykowej (wszystko w wersji plażowej) o nawierzchni piaskowej oraz sale wielofunkcyjne.

➡️w programie m.in: spływ kajakowy, rejs statkiem po Kanale Augustowskim,park linowy, aquapark w Suwałkach, różnorodne zajęcia na terenie ośrodka oraz udział w Boskiej Liturgii w Augustowie 

➡️ZAPISY DO 31.05.2023
Wpłaty na obozy (PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPISANIU SIĘ!) :
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka, miejsce obozu
Credit Agricole Bank Polska S.A.
56 1940 1076 3116 2029 0001 0000
Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce
ul. Św. Mikołaja 3, 15-420 Białystok

Obozy z Bractwem to moc wrażeń i przygód. Pod względem organizacyjnym staramy się, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Młodzież spędza czas poprzez zabawę, naukę oraz ma bliski kontakt z Cerkwią. Uczestnicy miło wspominają nasze obozy i chętnie w nich uczestniczą. Wypoczynek, który przygotowujemy to też okazja do zdobycia nowych przyjaźni, które trwają latami

Nie czekaj i zapisz się już dziś, ilość miejsc ograniczona! 🙂