Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce po raz kolejny zaprasza na Obóz Roboczy na Świętej Górze Grabarce przed świętem Przemienienia Pańskiego, który odbędzie się w dniach 7-20 sierpnia 2024 roku.

Czas spędzony na terenie tego wyjątkowego miejsca jakim jest Monaster Św. Św. Marty i Marii to najpiękniejszy moment w roku! Wspólne przygotowania do święta w gronie wspaniałych ludzi oraz odrobina więcej wysiłku fizycznego, pozwala naładować swoje baterie na kolejne miesiące. Gwieździste (szczególnie w okolicy Świętej Góry) sierpniowe niebo, w towarzystwie znajomych pozostawia wspomnienia na całe życie.

Obóz Roboczy to przede wszystkim okazja do pomocy siostrom w organizacji święta ale również odpowiedni czas na modlitwę i duchowy odpoczynek od zgiełku życia codziennego. Kilkanaście lub tylko kilka dni spędzonych na obozie pozwoli Wam odkryć nieznane zakamarki Świętej Góry i monasterskich cerkwi podczas wielu zadań w trakcie obozu. Możliwość poznania i bezpośredniego uczestnictwa w procesie wypiekania tysięcy Prosfor będzie również nieodłącznym elementem pobytu na obozie.

Co możemy Wam zagwarantować?

  • pyszne jedzonko,
  • serdeczne towarzystwo,
  • duuużą garść niezapomnianych wspomnień!

Czego od Was oczekujemy?

  • Waszej obecności,
  • chęci do pracy,
  • dobrych humorów!

Szykujcie śpiwory, zapraszajcie znajomych, wypatrujcie kolejnych informacji i wpisujcie w kalendarzu datę obozu!

Aktualne wiadomości pojawiają się w wydarzeniu na Facebooku, do którego link znajdziecie poniżej.

Obowiązkowe zapisy odbywają się poprzez formularz internetowy i potrwają do 31 lipca 2024 roku. Link do formularza znajdziecie poniżej.

Chcielibyśmy Was poprosić o przemyślaną deklarację dni, w których będziecie mogli być z nami na Obozie Roboczym, co znacznie ułatwi planowanie i podział prac na poszczególne dni trwania obozu! Ilość dni możecie określić w formularzu z zapisami.

Szczegółowe informacje odnośnie, noclegu i innych ważnych kwestii organizacyjnych będą udostępniane w kolejnych postach w wydarzeniu, dlatego uważnie obserwujcie media społecznościowe . 👀

‼️ UWAGA‼️
Oferta obozu skierowana jest wyłącznie do osób prawosławnych.
Czas trwania: 7-20.08.2024
Wiek uczestników: 18+
Koszt: 300zł – zwracane po zakończeniu obozu!

Preferowana jest płatność przelewem na konto: Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce;
ul. Św. Mikołaja 3, 15-420 Białystok,
Credit Agricole Bank Polska S.A., numer konta: 08 1940 1076 3116 2029 0000 0000
W tytule prosimy wpisać: “Imię Nazwisko Obóz Roboczy 2024