optionen handel.

Podsumowanie świątecznej zbiórki żywności

Drukuj
Opublikowano

 

W dniach 17-18 grudnia już po raz trzeci w Białymstoku odbyła się świąteczna zbiórka żywności. Inicjatorem akcji było Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce.

 

Wolontariuszom biorącym udział w akcji udało się zebrać prawie trzy tony produktów.

Akcja miała na celu zebranie jak największej ilości produktów żywnościowych, które w formie paczek żywnościowych zostały rozdane osobom potrzebującym. 

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które w sposób bezpośredni poprzez zakupy wzięły udział w akcji oraz wszystkim, którzy pełnili dyżury w poszczególnych sklepach, przedstawicielom BMP działających przy białostockich parafiach: Św. Jana Teologa, Zaśnięcia NMP, Św. Ducha, Św. Eliasza oraz wolontariuszom z Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Eleos, harcerzom z Prawosławnej Drużyny Amangarij, przedstawicielom bractwa studenckiego i innym osobom, niezrzeszonym z żadną organizacją. Podziękowania kierujemy również kierownictwu sklepów PSS Społem w Białymstoku za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Spasi Hospodi!

"Siła miłosierdzia nie polega na tym, aby dać mało lub dużo, lecz na tym, żeby nie dać mniej niż możemy dać." św. Jan Złotousty

Wykonanie plakatu: Piotr Hanczaruk

FreshJoomlaTemplates.com

Copyright © 2012-2013 Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.