Podsumowanie XXX Walnego Zgromadzenia BMP

 

 

Czytaj więcej...

Kalendarium BMP

 

KALENDARIUM
BRACTWA MŁODZIEŻY PRAWOSŁAWNEJ
W POLSCE NA ROK 2016/2017

.


 

 

 

Grudzień:

- 16-18.12 – Świąteczna Zbiórka Żywności (ZC)
- 16-18.12 - Bożonarodzeniowe Spotkanie Modlitewne na Św. Górze Grabarce (D W-B)

Styczeń:

- Kolędowanie (ZC)
- 17.01 – Spotkanie świąteczne Bractw w Centrum Kultury Prawosławnej (D B-G)
- 22.01 – Choinka dla dzieci organizowana wspólnie z Parafią Prawosławną Św. Mikołaja (D B-G)
- 27-29.01 - Warsztaty taneczne (?) (D W-B)

Luty:

- 3-4.02 – Zjazd Zarządów Bractw Diecezjalnych (ZC)
- 14-19.02 – Obchody Światowego Dnia Młodzieży Prawosławnej (D B-G)
- 17.02 - Światowy Dzień  Młodzieży Prawosławnej Hajnówka (D W-B)

Marzec:

- 10-12.03 - Gowienija Wielkopostne dla Zarządów Bractw Diecezjalnych (ZC)
- 10.03 – Pielgrzymka Wielkopostna do Grodna i Żyrowic (D B-G)
- 24-26.03 – XXV Modlitewne Spotkanie Maturzystów na Św. Górze Grabarce (ZC)
- 25-26.03 – Wielkopostna zbiórka żywności organizowana wspólnie z Bractwem Trzech Świętych Hierarchów (D B-G)
- 31.03-02.04 –  Wielkopostne Spotkanie Modlitewne - Saki/Zaleszany (D W-B)
- Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży gimnazjalno – licealnej (D W-B)

Kwiecień:

- 1-2.04 – Gowienija Wielkopostne (D B-G)
- 28-30.04 Pielgrzymka autokarowa do Poczajowa (D W-B)          

Maj:

- 1-2.05 - Piesza pielgrzymka Hajnówka – Zwierki (D W-B)
- 2.05 – Pielgrzymka do Zwierek (D B-G)
- 19-21.05 - XXXVIII Ogólnopolska Paschalna Pielgrzymka Młodzieży Prawosławnej na Św. Górę Grabarkę (ZC)
- Konkurs dla uczniów szkoły podstawowej – model w cerkwi 3D, wystawa prac i dyskoteka dla uczestników (D W-B)

Czerwic:

- 3-5.06 - pielgrzymka do Chełma (D L-Ch)
- 10.06 - Turniej piłki nożnej w Orli (D W-B)
- 15-25.06 - XXVI Pielgrzymka z Białegostoku do Jabłecznej (ZC)
- 17.06 – Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Przewodniczącego BMP DBG (D B-G)
- 18.06 – Dni Miasta Białegostoku- Koncert Muzyki Cerkiewnej (D B-G)
- 19.06 – Biesiada (D L-Ch)
- 24.06- pielgrzymka do Jabłecznej (D L-Ch)

Lipiec/sierpień:

- 8-15.07 – Pielgrzymka rowerowa do Turkowic (D B-G)
- 13-15.07 - pomoc przy święcie Turkowickiej Ikony Matki Bożej (D L-Ch)
- 31.07-1.08 pielgrzymka do Kostomłot (D L-Ch)
- 6-9.08 - Piesza Pielgrzymka Hajnówka -  Supraśl (D W-B)
- 9.08 – Pielgrzymka do Supraśla (D B-G)
- 13-17.08 - pielgrzymka na Grabarkę (D L-Ch)
- 14-19.08 – Pielgrzymka na Świętą Górę Grabarkę (D B-G)
- Obóz roboczy w Wojnowie (D B-G)
- Obóz młodzieżowy do Morochowa (warsztaty ikonograficzne, szlakiem Akcji Wisła) (D W-B)
- Akcja Lato (ZC)

Wrzesień:

- 8-10.09 – Orthodoxiada (ZC)
- Festyn młodzieży prawosławnej z okazji przeniesienia relikwii Św. Męczennika Gabriela (D B-G)
- Mecz siatkówki w Bielsku Podlaskim (D W-B)

Październik:

- 6-8.10 - XII Modlitewne Spotkanie Studentów na Św. Górze Grabarce (ZC)
- 21.10 – Zgromadzenie Walne Bractwa Młodzieży Prawosławnej Diecezji Białostocko – Gdańskiej (D B-G)

Listopad:

- 18.11 Walne Zgromadzenia Bractwa Młodzieży Prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej(Drohiczyn) (D W-B)
- 25.11- Turniej tenisa stołowego (D W-B)

Grudzień:

- 9.10 – Walne Zgromadzenie Bractwa Młodzieży Prawosławnej w Polsce (ZC)
- 15-17.10 – Świąteczna Zbiórka Żywności (ZC)

FreshJoomlaTemplates.com

Copyright © 2012-2013 Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.