Przedstawiamy Państwu tegoroczną ofertę Akcji Lato! ☀️
ZAPISY ruszają właśnie TERAZ!
Szczegółowe informacje (a także zapisy na obóz) udzielane są:

✔ poprzez wiadomość na mail: bmp.zcentralny@gmail.com
✔ pod numerem telefonu u odpowiednich koordynatorów (numery na grafice)
✔ poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage na FB

1. JASTARNIA 🌴 25.06-2.07.2022 (dzieci w wieku: 9 – 14 lat) (❗BRAK WOLNYCH MIEJSC❗)

➡️ dojazd na miejsce pociągiem (wyjazd z Białegostoku), zakwaterowanie w 3 osobowych domkach, w Ośrodku Duszpastersko-Wypoczynkowym, w odległości 800 m od morza. Na terenie ośrodka znajdują się m.in. boisko, altanki, plaża nad zatoką.

➡️w programie m.in: rejs tramwajem wodnym, zwiedzanie trójmiasta (m.in. św. Liturgia w Gdańsku, stadion PGE Arena, molo w Sopocie), wycieczka na Hel (m.in. fokarium, Latarnia Morska, Cypel helski – początek Polski) i do Władysławowa, park linowy, aquapark w Redzie, wypoczynek na plaży, rozgrywki sportowe oraz różnorodne zajęcia na terenie ośrodka

➡️ZAPISY DO 22.05 

2. MURZASICHLE 🏔 31.07-6.08.2022 (dzieci w wieku: 13 – 17 lat)

➡️ dojazd na miejsce autokarem (wyjazd z Białegostoku), zakwaterowanie w “Willi Jędruś” w Murzasichle w 3-5 osobowych pokojach z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się m.in basen, boisko, miejsce ogniskowe, salka do różnych zajęć i inne atrakcje.

➡️w programie m.in: aquapark, Wielka Krokiew w Zakopanem, Morskie Oko, Gubałówka, Nosal, Butorowy Wierch, Krupówki, wycieczka do Krakowa, różnorodne zajęcia na terenie ośrodka i wiele, wiele więcej!

➡️ZAPISY DO 19.06

3. Giby koło j. Pomorze ☀️ 22.08-28.08.2022 (dzieci w wieku: 9 – 14  lat) (❗BRAK WOLNYCH MIEJSC❗)

➡️dojazd na miejsce autokarem (wyjazd z Białegostoku), zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym CAMPERCAMP w 3-4 osobowych domkach z łazienkami. Ośrodek położony jest w Puszczy Augustowskiej nad przepięknym jeziorem Pomorze. Na terenie ośrodka znajduje się  boisko do piłki nożnej, siatkowej, ręcznej i koszykowej (wszystko w wersji plażowej) o nawierzchni piaskowej oraz sale wielofunkcyjne.

➡️w programie m.in: spływ kajakowy, rejs statkiem po Kanale Augustowskim, park linowy, Aquapark w Suwałkach, różnorodne zajęcia na terenie ośrodka i wiele, wiele więcej!

➡️ZAPISY DO 17.07

4. OBÓZ ROBOCZY 🛠 (+18)

➡️Osoby PEŁNOLETNIE zachęcamy do wzięcia udziału w obozie roboczym na Św. Górze Grabarce w terminie 6-21 sierpnia. Obóz ma na celu pomoc w przygotowaniu św. Góry Grabarki do wyjątkowego Święta Przemienienia Pańskiego. W trakcie święta uczestnicy obozu pełnią Służbę Porządkową.  

➡️Zapisy oraz więcej informacji pojawią się w czerwcu. 

Wpłaty na obozy (PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPISANIU SIĘ!) :

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka, miejsce obozu
Credit Agricole Bank Polska S.A.
56 1940 1076 3116 2029 0001 0000
Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce
ul. Św. Mikołaja 3, 15-420 Białystok

Obozy z Bractwem to moc wrażeń i przygód. Pod względem organizacyjnym staramy się, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Młodzież spędza czas poprzez zabawę, naukę oraz ma bliski kontakt z Cerkwią. Uczestnicy miło wspominają nasze obozy i chętnie w nich uczestniczą. Wypoczynek, który przygotowujemy to też okazja do zdobycia nowych przyjaźni, które trwają latami

Nie czekaj i zapisz się już dziś, ilość miejsc ograniczona! 🙂