Wzorem lat ubiegłych, po raz kolejny chcemy Was zaprosić do udziału w naszym facebookowym “Wyzwaniu Wielkopostnym”!

Wydarzenie rozpocznie się wraz z początkiem Wielkiego Postu, 18 marca, a zakończy 28 kwietnia!

Dlaczego warto wziąć udział w “Wyzwaniu Wielkopostnym”?
Wielki Post polega nie tylko na wstrzemięźliwości i poście cielesnym. Polega także na wzmożonej modlitwie, bo post cielesny nie ma sensu bez postu duchowego.

Czy pomyślałeś, że to najlepszy czas, aby zapoznać się bliżej z Pismem Świętym? Wyzwanie Wielkopostne ma na celu zachęcenie naszych Bratczyków do czytania Pisma Świętego.

Dla tych, którzy nie brali udziału w poprzednich edycjach wydarzenia, lub nie pamiętają, na czym to wyzwanie polegało, przypominamy zasady:
Codziennie, przez cały okres trwania Wielkiego Postu będziemy wstawiać w wydarzeniu na facebooku po jednym rozdziale z wybranej Ewangelii. Każdy z Was przeczyta przeznaczony na dany dzień rozdział i wybierze jedno zdanie (tylko jedno!), które go najbardziej zaciekawiło, rzuciło się najbardziej w oczy lub zainspirowało! Swoje wybrane zdanie należy wpisać w komentarzu do danego rozdziału, bez żadnego uzasadnienia. Powód wybrania fragmentu zachowajcie dla siebie, a z nami podzielcie się tylko tym zdaniem z Ewangelii. Jeśli wybrany przez Ciebie fragment jest już przez kogoś wpisany, polub jego komentarz. Zobaczymy, który fragment zaciekawił najwięcej osób.A może każdy wybierze zupełnie inny? Jest wiele opcji! Proste? Oczywiście, że tak! Ale zobaczycie, ile ciekawych rzeczy się dowiecie, odkryjecie na nowo!

NIE ZWLEKAJ i dołącz do naszego WYZWANIA WIELKOPOSTNEGO!

Link do wydarzenia na facebooku