Szanowni Państwo !

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce jest organizacją non-profit, a sami członkowie nie otrzymują żadnych korzyści majątkowych z działalności lub pracy na rzecz struktur BMP w Polsce.

Pomimo, że każdy z nas uczy się, studiuje lub pracuje, poświęcamy swój wolny czas, często kosztem życia prywatnego, aby zrzeszać młodych ludzi w organizacji, o której mowa i aby realizować cele zgodne z duchem Prawosławia, a tym samym chrześcijaństwa. Często nasze zebrania przed konkretnymi wydarzeniami zajmują całe wieczory. Oczywiście nie kończy się to na samych przygotowaniach przed konkretną inicjatywą, ale również pracach w ich trakcie oraz po zakończeniu. Pomimo, że czasem czujemy zmęczenie fizyczne oraz psychiczne, wierzymy w to co robimy i staramy się, aby każde nasze działanie realizowało cele, które niesie ze sobą Bractwo – zgodne z zapisami statutu. Zdajemy sobie sprawę jak ważni są młodzi ludzie w życiu Cerkwi. To oni kiedyś zastąpią nas i będą kreować przyszłość Cerkwi. W związku z tym warto wspierać organizację młodzieżową, którą jest BMP w Polsce, starającą się przekazywać pewne wartości oraz kontynuującą tradycję naszych przodków.

Nie byłoby to wszystko jednak możliwe bez wsparcia darczyńców, firm, stowarzyszeń, często też władz miejskich, regionalnych a nawet państwowych oraz ludzi dobrej woli. Pomagając BMP w Polsce dokładana jest cegiełka do budowy naszej organizacji, tym samym umożliwiając nam realizację wydarzeń. Każdy z Państwa, pomagając nam tworzy fundament pod naszą wspólnotę, bez której nie bylibyśmy w stanie wybudować czegoś większego.

Serdecznie prosimy o wpłaty lub darowizny w postaci materiałów pod każdą postacią. Dodatkowo będziemy wdzięczni za produkty spożywcze, które wykorzystamy do przygotowania posiłków uczestnikom naszych wydarzeń, w których bierze udział blisko 500 osób. W związku z tym każda pomoc jest przez nas bardzo ceniona.

Wszystkim, którzy wsparli działalność BMP w Polsce SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! Niech Bóg ma Was w opiece i wynagrodzi łaskami za okazaną pomoc.

Numer konta:
Credit Agricole Bank Polska S.A.
08 1940 1076 3116 2029 0000 0000


„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.”

Jeżeli chcieliby Państwo znaleźć się również na tej liście prosimy o kontakt mailowy.

Pomagają Nam:

Wsparli Nas również:

Kategorie: Pozostałe