Szanowni Państwo !

Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce jest organizacją non-profit, a sami członkowie nie otrzymują żadnych korzyści majątkowych z działalności lub pracy na rzecz struktur BMP w Polsce.

Pomimo, że każdy z nas uczy się, studiuje lub pracuje, poświęcamy swój wolny czas, często kosztem życia prywatnego, aby zrzeszać młodych ludzi w organizacji, o której mowa i aby realizować cele zgodne z duchem Prawosławia, a tym samym chrześcijaństwa. Często nasze zebrania przed konkretnymi wydarzeniami zajmują całe wieczory. Oczywiście nie kończy się to na samych przygotowaniach przed konkretną inicjatywą, ale również pracach w ich trakcie oraz po zakończeniu. Pomimo, że czasem czujemy zmęczenie fizyczne oraz psychiczne, wierzymy w to co robimy i staramy się, aby każde nasze działanie realizowało cele, które niesie ze sobą Bractwo – zgodne z zapisami statutu. Zdajemy sobie sprawę jak ważni są młodzi ludzie w życiu Cerkwi. To oni kiedyś zastąpią nas i będą kreować przyszłość Cerkwi. W związku z tym warto wspierać organizację młodzieżową, którą jest BMP w Polsce, starającą się przekazywać pewne wartości oraz kontynuującą tradycję naszych przodków.

Nie byłoby to wszystko jednak możliwe bez wsparcia darczyńców, firm, stowarzyszeń, często też władz miejskich, regionalnych a nawet państwowych oraz ludzi dobrej woli. Pomagając BMP w Polsce dokładana jest cegiełka do budowy naszej organizacji, tym samym umożliwiając nam realizację wydarzeń. Każdy z Państwa, pomagając nam tworzy fundament pod naszą wspólnotę, bez której nie bylibyśmy w stanie wybudować czegoś większego.

Serdecznie prosimy o wpłaty lub darowizny w postaci materiałów pod każdą postacią. Dodatkowo będziemy wdzięczni za produkty spożywcze, które wykorzystamy do przygotowania posiłków uczestnikom naszych wydarzeń, w których bierze udział blisko 500 osób. W związku z tym każda pomoc jest przez nas bardzo ceniona.

Wszystkim, którzy wsparli działalność BMP w Polsce SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! Niech Bóg ma Was w opiece i wynagrodzi łaskami za okazaną pomoc.

Numer konta:
Credit Agricole Bank Polska S.A.
08 1940 1076 3116 2029 0000 0000

Nasz numer nip: 5422098202


„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.”

Jeżeli chcieliby Państwo znaleźć się również na tej liście prosimy o kontakt mailowy.

Pomagają Nam:

Wsparli Nas również:

Kategorie: Pozostałe